#2847. χτυπημένο κολωνακι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 10-03-2016 06:21:54 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-08-2016 07:54:09 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642156000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.938061000000060
Προβολές: 41
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

χτυπημένο κολωνακι

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΑνδρέα Κάλβου 9, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα