#2839. Ηλεκτροφωτισμός

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 09-03-2016 17:48:05 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-03-2016 20:26:55 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629048200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952690999999960
Προβολές: 251
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Διαλέττη και Δεσπεραί.Να ελεγχθεί το σύστημα ηλεκτροφωτισμού στην οδό Δεσπεραί από το ύψος της Αλεξ.Σβώλου και περίπου έως το τέλος της γιατί δεν ανάβουν τα φώτα του πεζοδρομίου.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-03-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Ο δημοτικός φωτισμός ελέγχθηκε και λειτουργεί κανονικά. Στις 9 και 10 Μαρτίου τα φώτα άναψαν αργότερα λόγω καθυστέρησης του σήματος που δίνει η ΔΕΗ για την ενεργοποίησή τους.

10-03-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-03-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-03-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔεσπεραί και Διαλέττη, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα