#2779. Ηλεκτρολογικό δεν ανάβουν οι λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 08-03-2016 10:26:24 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-03-2016 09:09:18 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637029800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955356800000004
Προβολές: 49
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αποστόλου Παύλου 35 μια λάμπα είναι καμένη τρία χρόνια .

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 17 Μαρ 2016.

08-03-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-03-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑπόστολου Παύλου 35, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα