#26384. 3 Ελαττωματικά Τετράγωνα Μεταλλικά Καπάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών
Δημιουργήθηκε: 08-01-2018 15:22:44 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-03-2018 07:34:33 (πριν 3 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644108557029450
Γεωγραφικό μήκος: 22.928117654443780
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τρία τεράγωνα μεταλλικά ελαττωματικά καπάκια στη μέση του δρόμου,τα οποία δεν εφαρμόζουν,ταλαντεύονται δηλαδή κάθε φορά που περνάει αυτοκίνητο από πάνω. Με αποτέλεσμα να επιβαρύνεται ο θόρυβος ακόμα στην δυσκολότερη από αυτή άποψη , περιοχή του Σταθμού Ξηροκρήνης.Δεδομένου του τεράστιου όγκου αυτοκινήτων που περνάει καθημερινά... Αν θα ήταν δυνατόν , κάποιο συμβεβλημένο συνεργείο να μπορούσε να αναλάβει το σωστό "κούμπωμα" τους.Τα οποία βρίσκονται : Μοναστηρίου με Αναγεννήσεως...Επί της Μοναστηρίου και ακριβώς πριν το φανάρι της Αναγεννήσεως(είμαστε επί της Μοναστηρίου με κατεύθυνση από Δυτικά ΠΡΟΣ Κέντρο)...Ακριβώς εκεί θα δείτε και θα ακούσετε τρία μεταλλικά τετράγωνα καπάκια που αναγράφουν την επωνυμία "ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ"... Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας Για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε σε αυτή τη διεύθυνση ή στο (το τηλέφωνο επικοινωνίας έχει αφαιρεθεί) Με τιμή και εκτίμηση Μάριος Μητσιάνης

linear_scale Εργασίες οργανισμών κοινής ωφέλειας

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-03-2018

πριν 3 μήνες

Κλειστό

  • -

23-02-2018

πριν 4 μήνες

Απαντήθηκε

  • Επειδή στην περιοχή εκτελούνται έργα μετρό, ενημερώσαμε την Εταιρεία για την αποκατάσταση του προβλήματος. Σε περίπτωση καθυστέρησης, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε απ' ευθείας με την Αττικό μετρό ενημερώνοντας ταυτόχρονα και την Υπηρεσία μας.

18-02-2018

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

18-02-2018

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-02-2018

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

15-02-2018

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • -

17-01-2018

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

17-01-2018

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-01-2018

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

16-01-2018

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • -

13-01-2018

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-01-2018

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

placeΜοναστηρίου 71, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα