#25698. Φθορά οδοστρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 08-12-2017 10:12:10 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 13-01-2018 21:24:48 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642539414822245
Γεωγραφικό μήκος: 22.958065859199564
Προβολές: 1
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το οδόστρωμα στο συγκεκριμένο σημείο έχει φθαρεί, μάλιστα εξέχει κ το πλέγμα που βρίσκεται από κάτω και λόγω της κλίσης που υπάρχει είναι επικίνδυνο.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-01-2018

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-01-2018

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-01-2018

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • -

08-12-2017

πριν 7 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-12-2017

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

placeΠελοπίδα 12, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα