#2563. Έλειψη μπλέ κάδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-02-2016 12:00:39 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-04-2016 07:24:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634019002409370
Γεωγραφικό μήκος: 22.952992580831050
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αναγκαία θεωρείται η προσθήκη μπλέ κάδων στον συγκεκριμένο δρόμο, αλλα και τους γύρο δρόμους στην περιοχή της Ροτόντας.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-04-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Η περιοχή που περικλείεται από τους δρόμους Ιασωνίδου, Αγ. Δημητρίου, Εθν. Αμύνης και Εγνατία είναι στον άμεσο προγραμματισμό για τοποθέτηση κάδων ανακύκλωσης παράλληλα με την ανάπλαση αρκετών δρόμων που θα γίνει διαμόρφωση ( Ιουλιανού, Κουφίτσα, Πετροπουλακιδών κ.λ.π.). Στην περιοχή της πλατείας Χρηματιστηρίου γίνεται ήδη ανάπλαση όλης της περιοχής και προβλέπεται από την υπηρεσία να τοποθετηθούν υπόγειοι κάδοι απορριμμάτων και ανακύκλωσης.

29-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΑγίου Γεωργίου 6, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα