#2456. κατάληψη πεζόδρομου απο οχηματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 23-02-2016 20:05:36 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-03-2016 12:22:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642653200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.947980199999960
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

το συγκεκριμένο όχημα σε καθημερινή βαση και κυρίως απογευματινές και βραδυνές ώρες καταλαμβάνει τον πεζοδρομο

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, παραθέτουμε την απάντηση της Δ/νσης Δημοτικής Αστυνομίας, προς ενημέρωση: "Σχετικά με την από 23-02-2016 καταγγελία σας για όχημα που σταθμεύει καθημερινά σε πεζόδρομο επί της Δημητρίου Πολιορκητού, σας ενημερώνουμε ότι κατόπιν και άλλων καταγγελιών που έχει δεχθεί η Δημοτική Αστυνομία Θεσσαλονίκης για τον εν λόγω πεζόδρομο πραγματοποιούνται συχνοί έλεγχοι κατά τις ώρες λειτουργίας της Υπηρεσίας. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία-διευκρίνιση."

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΔημητρίου Πολιορκητού 23, Thessaloniki 546 33, Greece