#2453. Παράνομη στάθμευση σε διαβάσεις πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 23-02-2016 16:16:19 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 17-03-2016 12:19:21 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618338800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958668999999986
Προβολές: 40
Ψήφοι: 8

Περιγραφή

Είναι καθημερινό φαινόμενο. Δεν υπάρχει επαρκής χώρος για την διέλευση πεζών. Θα ήταν σωστό να παρέμβει άμεσα η δημοτική αστυνομία.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

17-03-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, παραθέτουμε την απάντηση της Δ/νσης Δημοτικής Αστυνομίας, προς ενημέρωση: "Σχετικά με την καταγγελία σας στις 23-02-2016 που αφορά την οδό Αλ. Παπαναστασίου 1 σας ενημερώνουμε πως η Δημοτική Αστυνομία Θεσσαλονίκης αδυνατεί να προβεί σε συνεχής ελέγχους της εν λόγω οδού λόγω έλλειψης προσωπικού. Παρά ταύτα είναι στην πρόθεσή μας να προγραμματίσουμε έστω και περιοδικούς ελέγχους αστυνόμευσης της Αλ. Παπαναστασίου σε συνάρτηση πάντα με το διαθέσιμο προσωπικό."

10-03-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

23-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeΑλεξάνδρου Παπαναστασίου 1, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα