#23940. έσπασε η ρόδα του καδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 12-10-2017 16:41:59 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 04:26:52 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613658224180870
Γεωγραφικό μήκος: 22.959988787770270
Προβολές: 41
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Δεληγιάννη 12 με Ξενοφώντος ο κάδος που υπάρχει έσπασε η ρόδα του και διαλύθηκε

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-10-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΔεληγιάννη 12 με Ξενοφώντος περ. Ιπποκράτειο