#23735. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 13-15, ΑΝΩΜΑΛΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ, ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 06-10-2017 07:17:42 (πριν 9 μήνες)
Ενημερώθηκε: 13-01-2018 21:24:23 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591075393520230
Γεωγραφικό μήκος: 22.966763477909808
Προβολές: 0
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 13 - 15, Η επιδιόρθωση του οδοστρώματος είναι πολύ αναγκαία, καθώς η οδός ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ έχει γίνει διπλής κατεύθυνσης, λόγω των έργων του μετρό που γίνονται στην περιοχή και έχει αυξηθεί η κίνηση των αυτοκινήτων και των φορτηγών. Για τον λόγο αυτό, ο δρόμος έχει αλλοιωθεί, έχουν δημιουργηθεί πολλές λακκούβες και ανώμαλο οδόστρωμα. Στο σημείο αυτό υπάρχει και στάση λεωφορείου με αποτέλεσμα να γίνεται ακόμη πιο δύσκολη η μετακίνηση τόσο των πεζών, όσο και των οχημάτων. Έχουν προκληθεί πολλές φορές ατυχήματα, τόσο σε αυτοκίνητα, όσο και πτώση μηχανών, καθώς επίσης είναι επικίνδυνο και για τους πεζούς. Μεγάλο πρόβλημα δημιουργείται σε περίπτωση βροχοπτώσεων, καθώς το οδόστρωμα γεμίζει νερό και τα προβλήματα που μπορεί να προκληθούν είναι πολύ σοβαρά.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-01-2018

πριν 6 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-01-2018

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-01-2018

πριν 6 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • -

02-01-2018

πριν 6 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

20-10-2017

πριν 9 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

08-10-2017

πριν 9 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-10-2017

πριν 9 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

placeΚανελλοπούλου 11, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα