#23562. ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΔΡΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 02-10-2017 17:12:41 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-10-2017 06:08:23 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637374341541715
Γεωγραφικό μήκος: 22.943720515344240
Προβολές: 47
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΧΑΛΚΕΩΝ 21 ΚΑΙ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ .ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΔΕΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΚΑΘΩΣ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΟΥΝ ΓΑΤΕΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΟ ΔΕΝΡΟ

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σας γνωρίζουμε ότι σχετικά με το αίτημα σας έχει ενημερωθεί το αρμόδιο για τις κλαδεύσεις συνεργείο του τμήματος Αλσών, δεν/χιών και φυτωρίων . Δυστυχώς όμως η κακοκαιρία του περασμένου χειμώνα είχε το αποτέλεσμα τη νέκρωση μεγάλου αριθμού δέντρων, αυτό πιθανόν να καθυστερήσει τις προγραμματισμένες εργασίες κλάδευσης, Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

04-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

03-10-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΧαλκέων 21,Ιουστινιανού 23, Θεσσαλονίκη Τ.Κ 546 31