#23008. Σπασμένο καπακι μπλέ κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 20-09-2017 17:10:35 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 04:21:58 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609480597804100
Γεωγραφικό μήκος: 22.958701036124240
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Μακεδονίας 31 ο ένας εκ των δύο μπλέ κάδων ανακύκλωσης έχει σπασμένο καπάκι.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-09-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-09-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΜακεδονίας 31, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα