#2263. Σπασμένα κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 19:55:41 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 12:12:22 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637502035892750
Γεωγραφικό μήκος: 22.937219730735820
Προβολές: 30
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών Λέοντος Σοφού και Βέροιας, τα κολωνάκια από τις ράμπες ΑμεΑ έχουν αφαιρεθεί.

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σήμερα υπάρχουν όλα τα προβλεπόμενα εμπόδια στάθμευσης στο σημείο που αναφέρεστε.

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΒέροιας 1, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα