#2258. Σπασμένα κολωνάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Κατασκευών Δημοτικών Κτιρίων & Αναπλάσεων Κοινόχρηστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 09-02-2016 15:05:05 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 12:51:56 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636451770822950
Γεωγραφικό μήκος: 22.937769583583872
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην αναπλασμένη περιοχή της πλατείας Χρηματιστηρίου, στη συμβολή των οδών Εδέσσης και Βίκτωρος Ουγκώ, λέιπουν πολλά κολωνάκι ααπό τη γωνία του πεζοδρομίου με αποτέλεσμα να έχει μετατραπεί σε πάρκινγκ.

linear_scale Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Το γενικότερο πρόβλημα της καταστροφής εμποδίων στάθμευσης στην περιοχή ανάπλασης δυστυχώς δεν μπορεί αποτελεσματικά να αντιμετωπισθεί και θα σταματήσει μόνο εφόσον οι χρήστες αποφασίσουν να σεβαστούν τον δημόσιο χώρο. Παρά ταύτα, από πλευράς της Υπηρεσίας, γίνονται συνεχώς αυτοψίες και καταγραφή των καταστροφών, οι οποίες αποκαθίστανται το συντομότερο δυνατόν με τα διαθέσιμα μέσα.

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

19-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΕδέσσης 3, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα