#22154. εγκαταλείμενα αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 05-09-2017 05:37:33 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-10-2017 07:40:57 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595400238850644
Γεωγραφικό μήκος: 22.953534387052060
Προβολές: 41
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Το αίτημα μου #19630# οδό Γεωργίου Παπανδρέου με Σοφούλη στο υπαίθριο πάρκινγκ υπάρχουν 2 εγκαταλείμμενα αυτοκίνητα α) λάντσια άσπρο με πινακίδες β) Φοξ βάγκεν χελώνα βυσσινί με πίνακες έχουνε επικολληθεί τα ειδικά αυτοκόλλητα από το δήμο έχουνε περάσει 45 ημέρες και ακόμα δεν έχουν απομακρυνθεί.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι σχετικά με το α) όχημα της καταγγελίας , ο αρμόδιος υπάλληλος μετά από επανέλεγχο που πραγματοποίησε στις 27/09/2017, διαπίστωσε ότι το εν λόγω όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο που επικολλήθηκε. Σχετικά με το β) όχημα της καταγγελίας σας , η Υπηρεσία μας θα προβεί άμεσα στην απόσυρση του.

05-09-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-09-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΕλλάδα