#2196. Πρόταση για ρύθμιση των σηματοδοτών κυκλοφορίας στην οδό Λαγκαδά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-02-2016 10:09:52 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 14:44:49 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645852800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.935292099999970
Προβολές: 170
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σχετικά με την ρύθμιση των σηματοδοτών κυκλοφορίας στην οδό Λαγκαδά στα διοικητικά όρια του Δήμου Θεσσαλονίκης

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι οι συγκεκριμένοι κόμβοι Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκουν στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε την παρατήρησή σας λόγω αρμοδιότητας.

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-02-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-02-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΛαγκαδά, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα