#2185. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 02-02-2016 21:27:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-02-2016 20:21:55 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.594254022218260
Γεωγραφικό μήκος: 22.949125368647742
Προβολές: 68
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Με από αιτιμα #2076#για καμένη προβολής στο πάρκινγκ του ποσειδονιου το πρόβλημα δεν αποκαταστάθηκε και ή προβολής δεν ανάβουν η 3 από τους 6 και ή βλάβη παραμένει.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-02-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη στον πίνακα της γραμμής φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 9 Φεβ 2016.

09-02-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜαρίας Κάλλας 21, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα