#21834. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-08-2017 11:23:38 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-08-2017 13:01:04 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618272100000010
Γεωγραφικό μήκος: 22.966834000000063
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ύδρας 35, - 1 λάμπα αναβοσβήνει.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-08-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε 30/8

29-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΎδρας 35, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα