#2166. Καμένη λάμπα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 01-02-2016 08:00:35 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-02-2016 22:38:36 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607750100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954296200000044
Προβολές: 88
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ανδρούτσου 18 έχει καεί η λάμπα και είναι πολύ σκοτεινά ο δρόμος και επικίνδυνα. Παράκληση να επιδιορθωθεί το πρόβλημα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-02-2016

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού αποκαταστάθηκε στις 1 Φεβ 2016.

01-02-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑνδρούτσου 18, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα