#2164. Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 01-02-2016 07:38:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-02-2016 09:12:45 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638576600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.944152700000018
Προβολές: 54
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων επί της οδού Ολύμπου 76 με Τοσίτσα γωνία

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-02-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψία και εφόσον διαπιστώσει οχήματα παραμένουν σταθμευμένα στο σημείο που καταγγέλετε για διάστημα μεγαλύτερο των τριών (3) μηνών ή του ενός (1) μηνός όταν πρόκειται για σημεία που επιτρέπεται ή απαγορεύεται η στάθμευση αναλόγως, τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα και εν συνεχεία στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, εάν δεν αποσυρθούν, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

03-02-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-02-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-02-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΤοσίτσα, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα