#21420. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-08-2017 20:43:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 05:25:46 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.628522196335570
Γεωγραφικό μήκος: 22.949629761278630
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Τσιμισκή από Εθνικής Αμύνης έως Παύλου Μελά 10 φωτιστικά δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 07-09-2017

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα