#21385. καμενες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-08-2017 22:32:46 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-09-2017 05:27:16 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.621644381222000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955471277236940
Προβολές: 58
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Βελισσαρίου 1 καμένη λάμπα και στην είσοδο του πάρκινγκ η λαμπα αναβοσβήνει. sos. Όλο το στενό είναι χωρίς φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν στις 04-09-2017

17-08-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-08-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-08-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΕλλάδα