#2126. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 27-01-2016 16:33:10 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-02-2016 09:17:52 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613288820187540
Γεωγραφικό μήκος: 22.965527764678995
Προβολές: 167
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΟΧΗΜΑΤΟΣ ΜΑΡΚΑΣ ΣΙΤΡΟΕΝ, ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΑΣΗΜΙ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΔΟ ΠΑΡΝΗΘΟΣ ΑΡ.31 ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΗΚΕ ΔΙΑΓΩΝΙΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΠΑΡΝΗΘΟΣ ΑΡ.36 ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΑΦΟΡΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 1475. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΣΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΔΡΟΜΟ.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-02-2016

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η υπηρεσία μας θα εφαρμόσει την διαδικασία του εγκαταλειμμένου σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004.

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-01-2016

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠάρνηθος 36-38, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα