#20858. Καμμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2017 07:16:44 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-10-2017 07:17:21 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.617379300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956887000000050
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χαρ. Τρικούπη και Σπυρίδωνος Τρικούπη γωνία, - 1 λάμπα αναβοσβήνει.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-10-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 23-09-2017

28-07-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-07-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΧαρ. Τρικούπη και Σπυρίδωνος Τρικούπη, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα