#1933. Επισκευή κάδου απορριμάτων.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 08-01-2016 11:25:45 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-01-2016 09:03:34 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633808400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.952128300000027
Προβολές: 183
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Φιλίππου 103 στο κέντρο στη Ροτόντα ο κάδος απορριμάτων έχει σπασμένο καπάκι και έχει χαλάσει ο μηχανισμός και δεν κλείνει το καπάκι.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Επισκευάσθηκε το καπάκι και ο ποδομοχλός στις 11/1/2016.

08-01-2016

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΦιλίππου 103, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα