#18649. κάδος σκουπιδιών χαλασμένος​

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 18-06-2017 15:15:52 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 19-06-2017 05:23:13 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614551306167190
Γεωγραφικό μήκος: 22.978014238178730
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Γ Λαμπράκη 141 ο κάδος σκουπιδιών είναι σάπιος και τρύπιος στο κάτω μέρος και φεύγουν τα απορρίμματα. Θέλει αντικατάσταση.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

19-06-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-06-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓρηγορίου Λαμπράκη 141, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα