#18565. ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΙΔΟΥ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-06-2017 19:36:05 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 28-06-2017 18:03:39 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643387150261160
Γεωγραφικό μήκος: 22.951536490213016
Προβολές: 66
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Παλαμίδου (Ανω Πόλη) και καθ' όλο το μήκος της δεν υπάρχει εδώ και 2 μέρες ηλεκτροφωτισμός. Όλα είναι θεοσκότεινα. Παρακαλώ, μεριμνήστε άμεσα, καθώς στη γειτονιά έχουν σημειωθεί πολλά περιστατικά κλοπών.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-06-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Λόγω κομμένης γραμμής στην Επταπυργίου από πτώση δένδρου. Αποκαταστάθηκε 20/6

19-06-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-06-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-06-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΠαλαμίδου 10Β, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα