#1818. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 18-12-2015 07:12:57 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 21-12-2015 13:20:54 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613897400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.977157499999976
Προβολές: 116
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ιπποδρομίου 17 έχει τέσσερις μέρες τα φώτα δεν ανάβουν είναι όλη η Ιπποδρομίου σκοτάδι.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού στην οδό Ιπποδρομίου (Α. Τούμπα) επιδιορθώθηκε στις 18 Δεκ 2015

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-12-2015

πριν 5 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

18-12-2015

πριν 5 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΙπποδρομίου 17, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα