#16262. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 02-05-2017 11:40:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-05-2017 21:32:28 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645265200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.934681200000000
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γεωργίου Ιβανώφ 3, 15 μέρες δεν έχει φώτα και επίσης απέναντι στο πάρκο ο ένας ιστός δεν ανάβει

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-05-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 7 Μαϊου

03-05-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-05-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

02-05-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓεωρ. Ιβάνωφ 3, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα