#15578. Εγκαταλελειμμένα οχήματα.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 12-04-2017 09:36:39 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 08:59:51 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615008900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979861499999970
Προβολές: 61
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρμενίδου 8, υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες τζιπ μάρκας ΚΙΑ χρώματος πράσινο και έχει σπασμένο το πλαΐνό τζάμι

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο. Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠαρμενίδου 8, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα