#15354. εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 08-04-2017 13:29:36 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 08:45:09 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.639320982638520
Γεωγραφικό μήκος: 22.947552390396595
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός Κασσάνδρου ακριβώς πίσω από την εκκλησία του Αγίου Δημητρίου εκεί που είναι τα σκαλάκια υπάρχει αλάνα υπάρχουν πάνω από τρία εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα με σπασμένο τζάμι εστία μόλυνσης και ένα αυτοκίνητο έχει και το αυτοκόλλητο για απομάκρυνσης. Παρακαλώ όπως κάνετε αυτοψία στο χώρο για την επικόλληση του αυτοκόλλητου για απομάκρυνση των οχημάτων. Ευχαριστώ.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο χώρος που καταγγέλλετε τα οχήματα, σύμφωνα με το Τμήμα Τοπογραφίας του Δήμου Θεσσαλονίκης ανήκει σε τρίτους ιδιοκτήτες, όποτε δεν μπορούμε να προβούμε στην απομάκρυνση αυτών χωρίς την συναίνεση του κυρίου ή νομέα του χώρου.

12-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

08-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΣελεύκου 7, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα