#15094. 2 Eγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 03-04-2017 17:13:20 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 07:18:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634406397233604
Γεωγραφικό μήκος: 22.953894930688420
Προβολές: 36
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

-Ασημί Ford Focus χωρίς πινακίδες - Σκούρο μπλε Opel Ascona χωρίς πινακίδες-ροδες-τζάμια μπροστά στην είσοδο της Δ.Γούναρη 61

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης διενεργεί αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι τα οχήματα που καταγγέλλετε παραμένουν σταθμευμένα στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτά ως εγκαταλειμμένα. Εν συνεχεία εάν τα οχήματα δεν αποσυρθούν, προβαίνει στην απομάκρυνση τους μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

06-04-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

04-04-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-04-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔημ. Γούναρη 59-61, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα