#14726. Καμένες λάμπες στο δημοτικό πάρκο μεταξύ των οδών Βασιλίσσης Όλγας - Κ. Γεωργάκη - Κίμωνος Βόγα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-03-2017 09:53:03 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 20:51:14 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605351411882320
Γεωγραφικό μήκος: 22.952007985952720
Προβολές: 50
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχουν καμένες λάμπες του κεντρικού φωτισμού στο δημοτικό πάρκο μεταξύ των οδών Βασιλίσσης Όλγας - Κ. Γεωργάκη - Κίμωνος Βόγα. Θα πρέπει να αντικατασταθούν. Με εκτίμηση, Γεώργιος Κ. Τριανταφυλλίδης Επίκουρος καθηγητής ΠΣΑΠΘ Κάτοικος Κ. Γεωργάκη 4

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλαβών 4Απρ

29-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-03-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

28-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeK. Γεωργακη 2, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα