#14488. Σπασμένο φωτιστικό και λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 23-03-2017 08:52:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 20:48:20 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598475900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.976538000000005
Προβολές: 65
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αμφοτέρου 24 μετά την παιδική χαρά είναι σπασμένο το φωτιστικό και η λάμπα και δεν έχει φώτα

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλαβων 7 Απρ

24-03-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑμφοτέρου 24, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα