#14441. Ελλιπή μέτρα ασφαλείας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 22-03-2017 14:43:03 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2017 13:56:27 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636653125836120
Γεωγραφικό μήκος: 22.951276972889900
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο κατασκευαστής δεν μέριμνα για τη ασφαλή διέλευση των πεζών.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

23-03-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-03-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων