#1410. Απόσυρση εγκαταλελειμμένου αυτοκινήτου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 30-10-2015 13:34:19 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 11:34:55 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634350800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954009799999994
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απομάκρυνση εγκαταλελειμμένου αυτοκινήτου στην οδό Δημητρίου Γούναρη 70

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ ΣΤΙΣ 11/11/15

04-11-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

02-11-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

30-10-2015

πριν 4 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΔημ. Γούναρη 70, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα