#1334. Eγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-10-2015 10:30:21 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 11:33:28 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600040513929315
Γεωγραφικό μήκος: 22.965766481281320
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Πατριάρχου Γρηγορίου Ε' 52 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (BMW λευκού χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ

22-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

21-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

20-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠατριάρχου Γρηγορίου Ε 52, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα