#1328. Ογκωδη σκουπιδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων
Δημιουργήθηκε: 19-10-2015 20:10:37 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-11-2015 13:12:47 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612849016939464
Γεωγραφικό μήκος: 22.956451169372600
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στις οδους ΣΑΑΔΗ ΛΕΒΗ, ΡΟΝΣΤΑΝ εχει πολλα και μεγαλα σκουπιδα , πορτες, ξυλα., παλετες, πατωματα ξυλινα και γενικά ειναι πολυ βρωμικα. Θελει ισως εκτος απο οδοκαθαριστη και πλυσιμο με πιεση νερου.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-11-2015

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΠΑΡΘΗΚΑΝ ΤΑ ΟΓΚΩΔΗ ΕΓΙΝΕ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΣΤΙΣ 11/11/15.ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ Ε΄ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ 2310494416.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

20-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

20-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

19-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

placeΕδμόνδου Ροστάν 33, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα