#13154. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 22-02-2017 09:30:23 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:43:49 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626917826336370
Γεωγραφικό μήκος: 22.952285483479500
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

καλησπέρα γιατί Στην οδό Τσιμισκη Δεν γίνεται συντήρηση ηλεκτροφωτισμού και δεν αλλάζονται καθόλου λάμπες έχω κάνει αιτήματα από τον Αυγουστο του 16 καί δέν έχει αλλάξει καμία λάμπα από Αγγελική μέχρι Δοδεκανισου υπάρχουν πανό από 25 λάμπες καμένες πού δεν ανάβουν και όλος ο δρόμος θέλει συντήρηση και σε ορισμένα σημεία είναι πολύ σκοτεινά.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

28-02-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

24-02-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-02-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤσιμισκή 141, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα