#1296. Απομάκρυνση εγκαταλειμμένου αυτοκινήτου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 14-10-2015 13:32:27 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 08:51:24 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609580400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.953364100000044
Προβολές: 58
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απόσυρση εγκαταλεμμένων αυτοκινήτων από τις οδούς Βασ. Όλγας 70 & Αλεξανδρείας 26

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 10/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ

16-10-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

15-10-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

14-10-2015

πριν 4 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 70, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα Αλεξανδρείας 26