#12776. Καμμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-02-2017 10:04:45 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 21:12:24 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614985999999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.952806600000030
Προβολές: 32
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Λεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου 25Β, περίπου 9 κολόνες δεν ανάβουν οι λάμπες

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Πραγματοποιείται σταδιακή συντήρηση παρόλο που πρόκειται να αντικατασταθούν οι ιστοί και τα φωτιστικά εντός των επόμενων 3 μηνών

14-02-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-02-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-02-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου 25, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα