#1269. Αντικατάσταση κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 12-10-2015 14:54:50 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 30-10-2015 09:45:52 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608879100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.964301100000057
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κανάρη 7. Να αντικατασταθεί ο κάδος απορριμμάτων στον αριθ. 7 γιατί έχει καταστραφεί.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΕΓΙΝΕ

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

13-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

12-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΚανάρη 7, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα