#1256. Συντήρηση δικτύου Φωτισμού και Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων οδού Βούλγαρη (από Παπαδάκη έως Κων. Καραμανλή)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-10-2015 21:28:21 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 13:42:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595900200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.961738900000000
Προβολές: 45
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Θα θέλαμε να σας επισημάνουμε ότι επί της οδού Βούλγαρη, από το ύψος της οδού Παπαδάκη και μέχρι την Κων. Καραμανλή, αντιμετωπίζουμε πρόβλημα φωτισμού εδώ και 2 εβδομάδες περίπου. Συγκεκριμένα, δεν λειτουργούν ή δυσλειτουργούν οι λάμπες στα σημεία : Βούλγαρη 26-28, 38 (άναψε για λίγο στις 00:45 χθες 09/10/15), 40, 42 Βούλγαρη 29 (αναβοσβήνει ανά 2-3 ‘), Βούλγαρη 37 & στο φανάρι, γωνία των οδών Παπαδάκη & Βούλγαρη (μπροστά στο κατάστημα «Ταχτσίδης»). Παρακαλούμε για τον έλεγχο και την συντήρησή τους. Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την άμεση ανταπόκρισή σας.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι στις 22 και 23 Οκτωβρίου 2015 πραγματοποιήθηκε έλεγχος, συντήρηση και αποκατάσταση των βλαβών του δημοτικού φωτισμού της οδού Βούλγαρη από την οδό Κηφησιάς έως την λεωφ. Κων. Καραμανλή.

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

13-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

10-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

placeΒούλγαρη 34-36, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα