#1250. Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-10-2015 14:36:01 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 08:52:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απόσυρση εγκαταλελειμμένων αυτοκινήτων επί της οδού Φιλλίπου μετά την Μακεδονικής Αμύνης

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 10/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ

13-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

12-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

09-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΦιλλίπου μετά την Μακεδονικής Αμύνης