#1221. Οριοθέτηση κάδου απορριμμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 07-10-2015 15:14:09 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-11-2015 10:21:36 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600978900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.974522900000010
Προβολές: 50
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ανταίου 17 Να γίνει οριοθέτηση των κάδων απορριμμάτων και να τοποθετηθούν κολονάκια στην οδό Ποσειδώνος γιατί μεταφέρονται οι κάδοι απορριμμάτων στην οδό Ανταίου. Στην οδό Ανταίου 17 βρίσκονται 4 κάδοι απορριμμάτων, οι 2 κάδοι είναι απορριμμάτων και οι 2 κάδοι ανακύκλωσης.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-11-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΙ ΚΑΔΟΙ ΕΠΑΝΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝ . ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ

12-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

08-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

08-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

07-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΑνταίου 17, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα