#11757. Συνέχεια του αιτήματος #5839. Παρατημενο οχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-01-2017 16:56:51 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-01-2017 08:12:03 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605082611649430
Γεωγραφικό μήκος: 22.960907555464132
Προβολές: 45
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Συνέχεια του αιτήματος #5839 Παρατημενο οχημα Οχημα παρατημενο χωρις πινακιδες, χρυση mercedes, στην ίδια θέση με πριν, με κολλημένο το αυτοκόλλητο επάνω

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε εφόσον το εν λόγω όχημα δεν αποσύρθηκε από το σημείο όπου έγινε η επικόλληση (Π. Συνδίκα 64), στο αμέσως επόμενο διάστημα θα προβούμε στην απομάκρυνση αυτού.

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-01-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-01-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΠέτρου Συνδίκα 66, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα