#11756. Συνέχεια του αιτήματος #5458 Παρατημένο φορτηγάκι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 09-01-2017 16:53:27 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-01-2017 08:02:56 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605164209702070
Γεωγραφικό μήκος: 22.960731974960368
Προβολές: 45
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε συνέχεια του αιτήματος #5458, το μπλε φορτηγάκι παραμένει στην ίδια θέση, χωρίς πινακίδες και χωρίς τοποθετημένο αυτοκόλλητο. Έχουν περάσει πάνω από 6 μήνες απο την προηγούμενη καταχώρηση Φορτηγακι χρωματος μπλε, χωρις πινακιδες παρατημενο και ακινητο για μεγαλο χρονικο διαστημα

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι η Υπηρεσία μας προέβη στην επικόλληση του εν λόγω οχήματος στις 13/10/2016 και έπειτα από επανέλεγχο που πραγματοποιήθηκε, διαπιστώθηκε η μετακίνηση του οχήματος από το σημείο. Σύμφωνα με την καταγγελία σας το όχημα επανήλθε στο ίδιο σημείο, οπότε θα ακολουθήσει εκ νέου έλεγχος για το συγκεκριμένο όχημα ώστε να διαπιστωθεί ότι παραμένει εγκαταλειμμένο στο σημείο ώστε να χαρακτηριστεί και να επικολληθεί με το ειδικό αυτοκόλλητο εκ νέου ως εγκαταλειμμένο.

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-01-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-01-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΜακεδονίας 77-79, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα