#11670. Καμενες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-01-2017 21:01:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:43:34 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635501180596590
Γεωγραφικό μήκος: 22.937969366031666
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Φωτισμός δεν αναβει οδός Τσιμισκη από Ίωνος Δραγούμη μέχρι και Δωδεκανήσου δεν ανάβουν καθόλου ο φωτισμός πάνω από 10 λάμπες δεν ανάβουν και το βράδυ είναι πολύ σκοτεινά και επικίνδυνα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

13-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-01-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-01-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤσιμισκή 2-4, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα