#11641. Τοποθετηση κολωνακιων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 31-12-2016 15:04:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 14:25:03 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605097009556980
Γεωγραφικό μήκος: 22.960686377407114
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υστερα απο τροχαιο ατυχημα που εγινε στο σημειο, δυο κολωνακια ξεκολληθηκαν απο τη θεση τους και βρισκονται στην ακρη του πεζοδρομιου. Παρακαλω να τα τοποθετησετε ξανα γιατι το πεζοδρομιο γινεται συχνα παρκινγκ αυτοκινητων.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Στις 26-1-2017 επανατοποθετήθηκαν τα προστατευτικά εμπόδια

23-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

31-12-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-12-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΜακεδονίας 66, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα