#1129. Σπασμένα καπάκια κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-09-2015 13:22:16 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-11-2015 10:09:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600146413047200
Γεωγραφικό μήκος: 22.976433626533550
Προβολές: 53
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Καρατάσου βρίσκονται κάδοι ανακύκλωσης και κάδοι απορριμμάτων με σπασμένα καπάκια. Παρακαλώ για την έγκαιρη αντιμετώπιση του προβλήματος.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-11-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΕΓΙΝΕ ΣΤΙΣ 2-11-15

29-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΚαρατάσου, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα